hello world!

Jakie zmiany w kursach na prawo jazdy weszły w życie w 2020r.?

Zasady zdawania egzaminów na prawo jazdy systematycznie się zmieniają. Najczęściej korekcie ulegają pytania na egzaminie teoretycznym, co związane jest ze zmianami prawa drogowego. W 2020 roku wprowadzono istotne zmiany, które wpłynęły na organizację egzaminów i oszczędziły kursantom dużej ilości stresu.

Nowe pytania na kursie teoretycznym

W 2020 roku zmieniły się pytania w bazie egzaminacyjnej, po zmianach w przepisach z 2019 roku. Wprowadzono pytania dotyczące jazdy na suwak i tworzenia korytarza życia. Nowe pytania pojawiły się 3 miesiące po wprowadzeniu zmian w przepisach. Miało to na celu dać szansę kursantom na przygotowanie się do egzaminów poprzez zapoznanie się z nowymi zasadami ruchu drogowego. Dzięki temu osoby, które kończyły kurs z dużym wyprzedzeniem, miały czas na zaktualizowanie swojej wiedzy.


Wszystkich chętnych na kurs prawa jazdy zapraszamy do naszej szkoły nauki jazdy w Kielcach. Przygotowujemy kursantów w taki sposób, by bez problemów zdali egzaminy zarówno teoretyczne, jak i praktyczne.

Oferujemy kursy na prawo jazdy kategorii B, C, C+E oraz C i C+E, szkolenia zawodowe w ramach kwalifikacji wstępnej przyspieszonej oraz szkolenia okresowe z badaniami.

Zmiany w organizacji egzaminów na prawo jazdy

Przed zmianami ustalonymi w 2020 roku dużym problemem dla kursantów było oczekiwanie na porę swojego egzaminu. Testy praktyczne, które odbywały się rano były punktualnie. Jednak na im późniejszą godzinę kursant był umówiony, tym większa była szansa na długie oczekiwanie na egzamin.
Od 1 stycznia 2020 roku egzamin może być opóźniony o maksymalnie 15 minut. Dzięki temu zdający nie muszą stresować się przez kilka godzin oczekiwania na swoją kolej.
Od 2020 roku jeden egzaminator w ciągu dnia może przeprowadzić maksymalnie 9 egzaminów i tylko jeden egzamin w ciągu 50 minut.

Egzamin na prawo jazdy - samochody

Instruktorzy OSK Lider prowadzą kursy na prawo jazdy oraz szkolenia kierowców – także w ramach kwalifikacji wstępnej przyspieszonej. W OSK Luder posiadamy takie same samochody, w jakich zdaje się egzamin, co pozwala na nabranie pewności w aucie w poruszaniu się po Kielcach i okolicy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Zarezerwuj kurs

Nie czekaj. Zacznij kurs na prawo jazdy już teraz!
ZADZWOŃ DO NAS
car linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram