Szkolenia okresowe zawodowych kierowców

Czas trwania: 35h
Cena szkolenia: 800 PLN
W pakiecie:
  • 35h szkolenia w formie wykładów i e-learningu
  • Badania lekarskie
  • Badania psychologiczne
prawo jazdy kategoria C Kielce

Zawodowi kierowcy zobowiązani są do regularnego odświeżania i uzupełniania wiedzy z zakresu przewozu towarów i osób. Szkolenia okresowe każdy kierowca odbywa co pięć lat, na taki okres wystawiane jest świadectwo kwalifikacji zawodowej, które uprawnienia do wykonywania pracy. Po upływie tego czasu należy przedłużyć dokument, ponieważ jego brak skutkuje wysokimi karami finansowymi lub może prowadzić do utraty uprawnień.

Przebieg szkolenia okresowego

Szkolenie okresowe zakłada 35 godzin wykładów teoretycznych, podczas których kierowcy odnawiają wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i komfortu pracy. Szkolenie uznaje się za pozytywnie zakończone po zapoznaniu się kursanta z przygotowanymi materiałami, nie jest przeprowadzany dodatkowy egzamin. Kierowca zdobywa świadectwo kwalifikacji zawodowej i odpowiedni wpis do prawa jazdy. Wymiana dokumentu zajmuje około 4 tygodni, dlatego czas na odbycie szkolenia okresowego warto zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem. W OSK Lider zapewniamy indywidualne podejście do każdego kursanta, wykłady dostosujemy do Twojego czasu. Wspólnie dobierzemy dogodne terminy zajęć. Możliwe jest również odbycie kursu metodą e-learningową.

Obowiązki zawodowego kierowcy

Formalności związane z zawodem kierowcy poza okresowymi szkoleniami, to również regularne badania psychologiczne. Odbywając szkolenie w naszym ośrodku, możliwe jest jednoczesne poddanie się badaniom.

Zarezerwuj kurs

Nie czekaj. Zacznij kurs na prawo jazdy już teraz!
ZADZWOŃ DO NAS
car linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram