Kurs na kategorię C+E

Czas trwania: 25h praktyka
Cena kursu: od 3100 PLN
Cena godziny dodatkowej: 140 pln
Prawo jazdy kategorii C+E pozwala na prowadzenie samochodów ciężarowych z przyczepą, w tym typu tandem i ciągników siodłowych z naczepą.
prawo jazdy kategoria CE Kielce

Kurs prawa jazdy kategoria C+E Kielce

Zapraszamy na kurs prawa jazdy kategorii C+E Kielce, prowadzony przez nasz ośrodek.

Dla kogo prawo jazdy na auta ciężarowe?

Kurs prawa jazdy kategorii C+E Kielce może zostać podjęty przez osobę, która ukończyła 20 lat i 9 miesięcy lub osobę starszą. Wyjątkiem są osoby, które osiągnęły 18. rok życia i posiadają kwalifikację wstępną. Kandydaci spełniający warunek wiekowy muszą posiadać także prawo jazdy kategorii C oraz orzeczenie lekarskie i psychologiczne. Niezbędne jest także uzyskanie numeru PKK.

Prawo jazdy kat. C+E Kielce – jakie daje możliwości?

Ukończenie kursu prawa jazdy kategorii C+E Kielce i uzyskanie pozytywnego wyniku egzaminu otwiera przed kandydatami szerokie możliwości pracy, przede wszystkim jako kierowca krajowy i międzynarodowy. Kurs ten przeznaczony jest dla osób, które pragną nabyć uprawnienia do prowadzenia zespołu pojazdów, złożonego z:
 • pojazdu uwzględnionego w kategorii C z przyczepą,
 • ciągnika rolniczego z przyczepą lub kilkoma przyczepami – tylko na terenie Polski,
 • pojazdu wolnobieżnego z przyczepą lub kilkoma przyczepami – tylko na terenie Polski.
prawo jazdy kategoria C Kielce

Zajęcia teoretyczne – prawo jazdy kat. C+E Kielce

W ramach kursu prawa jazdy kategorii C+E Kielce nie ma zajęć teoretycznych. Kandydaci, uczestniczący w szkoleniu, posiadają już wiedzę na temat zasad ruchu drogowego, gdyż nabyli ją w trakcie kursów na prawo jazdy innych kategorii. Brak zajęć teoretycznych to możliwość przyspieszonej realizacji szkolenia (ograniczonego jedynie do 25h ćwiczeń praktycznych) i szybszego uzyskania wymarzonych uprawnień.

Zajęcia praktyczne – prawo jazdy kat. C+E Kielce

Zajęcia praktyczne w wymiarze 25h prowadzone są przez naszych wykwalifikowanych instruktorów, którzy dostosowują sposób realizacji zajęć do oczekiwań i potrzeb kursanta. Prowadzenie szkolenia w przyjemnej atmosferze sprzyja efektywnemu przygotowaniu kandydatów do zdania egzaminu państwowego. Terminy poszczególnych lekcji ustalane są pomiędzy instruktorem i kursantem, aby umożliwić Państwu wybranie najdogodniejszego czasu na naukę.
prawo jazdy kategoria C, C+E Kielce MAN

Jak wygląda egzamin na prawo jazdy kat. C+E Kielce?

Podmiotem przeprowadzającym egzamin państwowy jest Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kielcach. Przebieg egzaminu na prawo jazdy kategorii C+E Kielce przypomina egzaminy prowadzone w innych kategoriach, z tą różnicą, że nie występuje tutaj część teoretyczna. W ramach części praktycznej kandydat na prawo jazdy kat. C+E musi wykazać się praktycznymi umiejętnościami prowadzenia pojazdu z przyczepą. Pierwsza część egzaminu przeprowadzana jest na placu manewrowym i obejmuje sprawdzenie stanu technicznego pojazdu, złączenie pojazdu z przyczepą, jazdę po łuku oraz wykonanie innych, losowo wybranych manewrów. Druga część odbywa się w ruchu drogowym. Na zakończenie egzaminu kandydat ma do wykonania zadanie rozprzęgnięcia pojazdu z przyczepą.

Prawo jazdy kat. C+E Kielce – jak się zapisać?

Zapisu na kurs prawa jazdy kategorii C+E Kielce można dokonać w dowolnej chwili. Do rozpoczęcia szkolenia wymagane jest jednak dopełnienie kilku formalności. Należy skontaktować się z Wydziałem Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego z prośbą o nadanie numeru identyfikacyjnego profilu kandydata na kierowcę (PKK). W tym celu standardowo wymagane jest złożenie następujących dokumentów:
 • wniosek o wydanie prawa jazdy kat. C+E,
 • orzeczenia lekarskiego stwierdzającego brak przeciwskazań zdrowotnych do prowadzenia pojazdów uwzględnionych w kategorii C+E,
 • fotografia – wymiary 3,5 x 4,5 cm, w kolorze.
Złożenia dokumentów można dokonać osobiście lub za pośrednictwem elektronicznej skrzynki podawczej. Wygenerowany przez urząd numer PKK wraz z numerem PESEL kandydata należy ujawnić ośrodkowi szkoleniowemu oraz na późniejszym etapie – ośrodkowi egzaminacyjnemu.
prawo jazdy kategoria C, C+E Kielce

Jaką szkołę jazdy Kielce wybrać?

Lider to jeden z najpopularniejszych i najbardziej polecanych ośrodków szkolenia kierowców w Kielcach. W ciągu kilkunastu lat działalności wykształciliśmy ponad 8,5 tys. kierowców, a zdawalność naszych kursantów utrzymuje się na poziomie aż 98%. Liczymy na to, że zasilisz szeregi naszych zadowolonych absolwentów.

Zapisz się na kurs prawa jazdy C+E Kielce.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (+48 570 577 559) lub wypełnij poniższy formularz:  [tsac_grecaptcha]

  Zarezerwuj kurs

  Nie czekaj. Zacznij kurs na prawo jazdy już teraz!
  ZADZWOŃ DO NAS
  car linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram