Kurs prawa jazdy kategorii B w Kielcach

Skorzystaj z okazji, zrób prawo jazdy i ciesz się z niezależności!
ZADZWOŃ DO NAS: 570 577 559
492 2

Kurs prawa jazdy kategorii B Kielce

Skorzystaj z okazji, zrób prawo jazdy i ciesz się z niezależności!
ZADZWOŃ DO NAS: 570 577 559

Kurs prawa jazdy kategorii B w Kielcach

Prawo jazdy kategorii B w Kielcach tak jak w każdym innym mieście daje wiele możliwości. Dzięki niemu zyskasz niezależność, wygodę oraz komfort nieporównywalny z miejskimi środkami transportu. Skorzystanie z oferty kursu prawa jazdy kategorii B jest najlepszą okazją na stanie się kierowcą i zmienienie swojego życia. Co oferujemy naszym kursantom? Jakie korzyści daje zapisanie się na kurs? Jak skorzystać z oferty prawo jazdy kategoria B Kielce? Sprawdź sam!

Cena kursu:
1900 zł
(badania lekarskie o wartości 200 zł gratis)
Czas trwania kursu:
30 godzin teoria
30 godzin praktyka
Miejsce
zajęcia teoretyczne
do wyboru - online lub w placówce (Kielce, ul. Żelazna)

zajęcia praktyczne
plac manewrowy i jazda po mieście (Kielce i okolice)
Terminy
do ustalenia 
w grę wchodzą także weekendy oraz godziny popołudniowe
Prawo jazdy kategoria B Kielce — Oferta

Oferta naszego ośrodka szkoleniowego jest bardzo szeroka, kompleksowa i dostosowana do wymogów nawet najbardziej wymagających kursantów. Jako uznana marka na rynku oferujemy kursy praw jazdy kategorii B, C, C+E oraz C i C+E. Szkolenie prawo jazdy kategoria B Kielce składa się z 30h lekcji teoretycznych, na których kursanci poznają przepisy ruchu drogowego, jak i wszystkie informacje na temat samego egzaminu. Podczas rozmowy z naszymi wykładowcami poznać można też wiele zagadnień związanych z samym kierowaniem samochodu, co znacząco zmniejsza stres i niepewność oraz ułatwia rozpoczęcie samodzielnej jazdy. Prawo jazdy kategoria B Kielce to też 30h nauki praktycznej polegającej na jeździe na mieście i placu manewrowym pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów. Jako lider wśród ośrodków szkoleń zapewniamy darmowe badania lekarskie oraz kurs praktyczny na samochodach Toyota Yaris. Oferujemy też ponadto kursy praw jazdy kategorii C, C+E, a także łączny kurs C i C+E. W naszej ofercie znajdują się także szkolenia zawodowe i okresowe oraz badania lekarskie i badania psychologiczne.
prawo jazdy Kielce

Zrób prawo jazdy kategoria B Kielce – Korzyści, dla których warto posiadać prawo jazdy

prawo jazdy kat B Kielce
Prawo jazdy kategorii B w Kielcach jak i każdym innym mieście oraz na świecie jest niezwykle przydatną rzeczą. Dzięki niej możemy stać się niezależni oraz samodzielni — bez względu na komunikację miejską czy uprzejmość innych osób podróżując i przemieszczając się w dowolne miejsce. Raz nabyta umiejętność jazdy samochodem podczas kurs i zdany egzamin nie wymagają także powtarzania kursu czy zdawania egzaminu na nowo, a prawo jazdy służyć będzie przez wiele lat. Obecnie bardzo prosto jest również zakupić swoje pierwsze auto i rozpocząć korzystanie z prawa jazdy. Drogowe skomunikowanie wszystkich miast i miejsc sprawia, że samochód wykorzystywać możemy zarówno do dojazdów do pracy, na uczelnie czy zwiedzania Polski. Jest to bardzo często ekonomiczniejszy sposób podróżowania, który zapewnia dużo większy komfort i pozwala oszczędzać spore ilości czasu, który jest dziś deficytowy.

Samo skorzystanie z kursu jest bardzo proste i dostępne dla wszystkich osób spełniających podstawowe wymagania prawne — nietrudne do spełnienia. Posiadanie prawa jazdy kategorii B to również dużo większe możliwości zawodowe. Obecnie wielu pracodawców stawia jego posiadanie za wymóg. Posiadając uprawnienia do kierowania pojazdem można też skorzystać z wielu interesujących ofert pracy, które do tej pory były poza zasięgiem właśnie z tego powodu. 
Prawo jazdy kategorii B Kielce to:
zwiększenie komfortu życia
większe możliwości w przemieszczaniu się
niezależność
większe możliwości zawodowe

Prawo jazdy kategoria B Kielce — Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Jeśli chcesz wyrobić prawo jazdy kategoria B w Kielcach, skorzystaj z naszej lokalnej dopasowanej usługi, która umożliwi pozostanie kierowcą. Jako lider na lokalnym rynku posiadamy profesjonalnych instruktorów oraz wykładowców, którzy regularnie podnoszą swoje kompetencje i posiadają szeroką wiedzę oraz doświadczenie. Przykładamy również bardzo dużą wagę do komfortu kursantów, staramy się ułatwiać odbycie kursu i zdanie egzaminu elastycznymi warunkami kursu czy kompleksową pomocą na każdej płaszczyźnie. Nasza szkoła jazdy w Kielcach posiada wiele pozytywnych opinii oraz posiada wielu zadowolonych kursantów, którzy są najlepszą rekomendacją. Jako profesjonaliści rozumiemy, że kurs prawa jazdy kat. B dla wielu osób jest pierwszym zetknięciem się z samochodami – szczególnie dla osób młodych. Podchodzimy do kursu zatem w taki sposób, aby każdy kursant otrzymał odpowiedzi na nawet najbardziej dociekliwe pytania, a sama nauka jazdy była niezwykle przyjazna.

W naszym ośrodku na bieżąco monitorujemy sytuacje związane ze zmianami w ruchu drogowym oraz prawach jazdy. Gwarantuje to powiadomienia o najnowszych zmianach oraz ułatwia zarówno przebrniecie kursu, zdanie egzaminu, jak i pozostanie nowym kierowcą. Nasz kurs prawo jazdy kategoria B Kielce kierujemy też dla osób zamieszkałych w Kielcach lub okolicach, pomagając w zrozumieniu lokalnej charakterystyki jazdy czy topografii. Zapewniamy wszystkie potrzebne pomoce naukowe, materiały czy pojazdy mające jak najlepiej przygotować i przyzwyczaić kursantów do egzaminu państwowego. Sam kurs przeprowadzamy w możliwie najdogodniejszej formie, rozumiejąc, że każda osoba posiada swoje obowiązki prywatne, dostosowując godziny spotkań w największym możliwym stopniu do kursantów. Odbycie kursu prawo jazdy kategoria B Kielce w naszym ośrodku to też możliwość porozmawiania z naszymi specjalistami na inne nurtujące kwestie dotyczące prowadzenia samochodu, niekoniecznie związane z nauką i egzaminem. Prawo jazdy kategoria B Kielce to:
 • wysoki poziom szkolenia
 • wykwalifikowani instruktorzy i sprawdzone techniki nauczania
 • elastyczna oferta dostosowana do kursantów
Jak skorzystać z kursu prawo jazdy kategorii B w naszym ośrodku?

Aby skorzystać z usługi prawo jazdy kategoria B Kielce i zapisać się na kurs wystarczy jeden prosty krok. Należy skontaktować się z naszym ośrodkiem. Można zrobić to pod podanym numerem telefonu, mailem lub przez formularz kontaktowy na dole strony. Podczas samej rozmowy zyskają państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące kursu oraz zapoznacie się ze wszystkimi wymogami czy bliższymi informacjami dotyczącymi egzaminów teoretycznego i praktycznego. Od tego momentu dzieli już tylko chwila od ustalenia szczegółów i rozpoczęcia kursu.

Skorzystaj z kursu prawo jazdy kategoria B Kielce i zostań kierowcą!


  Zarezerwuj kurs

  Nie czekaj. Zacznij kurs na prawo jazdy już teraz!
  ZADZWOŃ DO NAS
  car linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram